Kawiarnia Słoneczko to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej i hotelowej mapie Drawska Pomorskiego. Obiekt znajduje się w centrum Drawska Pomorskiego, w zaciszu Parku Chopina, bezpośrednio nad rzeką Drawą. Usytuowanie obiektu pozwala naszym gościom na odpoczynek zarówno na łonie natury, przy szumie rzeki jak i we wnętrzach naszego lokalu. 

Kawiarnia Słoneczko oferuje dla Gości dania ciepłe i zimne, słodkie przekąski, desery, kawę, herbatę, napoje chłodzące i alkoholowe.

Do dyspozycji Gości oddajemy przytulne wnętrza kawiarni jak i duży ogród w którym można odpocząć na świeżym powietrzu. Obiekt dysponuje nowoczesnym sprzętem, wystrojem wnętrz a także wykwalifikowanym personelem. 

Zajmujemy się również organizacją imprez i wydarzeń. przyjmujemy rezerwacje na imprezy zamknięte w naszym lokalu. Oferujemy organizację spotkań firmowych. W lokalu znajduje się sala konferencyjna z pełnym wyposażaniem do przeprowadzania szkoleń, warsztatów i spotkań służbowych. 

Obiekt dysponuje również specjalną salą zabaw dla dzieci. 

logo black

 

 

Oprócz usług gastronomicznych świadczymy również usługi hotelowe. W kilku lokalizacjach w Drawsku Pomorskim posiadamy zarówno pokoje gościnne, pokoje hotelowe, apartamenty jak i mieszkania. Oferujemy nocleg długo i krótko terminowy. Dla naszych gości możemy zorganizować kompleksowy pobyt urlopowy w Drawsku Pomorskim.